Kategorie

Futbol brazylijski: najnowsze wiadomości!

wtorek, 28 marca 2017 11:17
Skocz do komentarzy

4 kwietnia Chapecoense podejmować będzie kolumbijskie Atletico Nacional w pierwszym meczu o Superpuchar Ameryki Południowej (Recopa). Rewanż 10 maja w Kolumbii.

Chilijski zawodnik Felipe Gutierrez zostanie wypożyczony z hiszpańskiego Betisu do Internacionalu Porto Alegre.

Napastnik Walter został wyrzucony z Goias, za to, że wdał się w przepychanki z bramkarzem podczas treningu. Tydzień później Walter podpisał kontrakt z Atletico Goianiense - lokalnym rywalem Goias z tego samego miasta Goiania.

Podczas prezentacji obiecał, że schudnie :) Przyznać jednak trzeba, że niezależnie od wagi jest naprawdę dobrym zawodnikiem.

Magno Alves zdobył swojego setnego gola dla Ceary.

Marlone przeszedł z Corinthians do Atletico Mineiro.

Campeonato Carioca: Botafogo - Fluminense 2:3
Fluminense słabo zaczęło, przegrywało do przerwy 0:2, ale w drugiej połowie zagrało o klasę lepiej.

Campeonato Carioca: Flamengo - Vasco da Gama 2:2
Czego w tym meczu nie było: czerwona kartka dla Luisa Fabiano, niesłusznie przyznany karny dla Vasco...

Campeonato Paulista: Palmeiras - Audax 2:2
Tylko remis Palmeiras z nisko notowanym Audaxem, broniącym się przed spadkiem z pierwszej ligi stanowej.

Campeonato Mineiro: Atletico Mineiro - URT 2:0
Oba gole (Fred i Luan) naprawdę warte obejrzenia!

Copa do Nordeste: Sergipe - Vitoria 0:2